Підпишіть петицію ЗА заборону звірогосподарств в Естонії!

16.12.2013 18:38

В Естонії, як і в Україні, раніше не піднімалось питання про заборону розведення тварин задля отримання з них хутра. Тепер завдяки нейбайдужим людям така заборона може бути прийнята!

Підтримайте Естонію - підпишіть Петицію!

https://petitsioon.ee/karusloomakasvandused

Як підписати Петицію:
1. Натиснути "Allkirjasta".
2. Під пропозицією "Vali sobiv allkirjastamismeetod" натиснути на кнопку "e-post".
3. У першу графу ввести адресу своєї електронної пошти, а в другу - ім'я та прізвище і натиснути на кнопку "Edasi".
4. Потім на вашу пошту прийде лист (можлива деяка затримка), де потрібно підтвердити свій підпис, пройшовши за першим посиланням. Зверніть, будь ласка, увагу: без підтвердження через електронну пошту Ваш підпис НЕ дійсний!
Також потрібно обов`язково вказати прізвище та ім`я, інакше підпис не буде врахований. Якщо хочете зберегти анонімність, то просто поставте галочку перед "Peida nimi avalikul allkirjalehel", тоді ваше ім'я та прізвище будуть приховані, але враховані.

ДЯКУЄМО! ВИ РОБИТЕ ЦЕЙ СВІТ КРАЩИМ!

Текст Петиції українською:

Допоможіть заборонити звіроферми !
Кожна людина може щось зробити на благо слабших. Оскільки хутрові тварини, що живуть на фермах, не можуть самі себе захистити , то за них це повинні зробити ми. Вже багато країн заборонили на своїй території ферми, де розводять хутрових звірів, оскільки визнано, що виробництво натурального хутра - це нічим не виправдана жорстокість. Закон, що забороняє звіроферми, як правило, передбачає десятирічний перехідний період , за який власники звірогосподарств встигають реорганізувати свій бізнес.

Хутровий бізнес
Кількість хутрових звірів, що використовуються в хутряній індустрії, зростає з кожним роком. Для виробництва хутра зводяться величезні звіроферми, де вирощують в основному лисиць, норок, кролів, єнотовидних собак та інших хутрових звірів. Для зменшення витрат і збільшення прибутку їх утримують у неналежних умовах. Натуральне хутро йде в основному на виготовлення шапок і шуб, але останнім часом з нього стали виробляти багато хутряних деталей (вставки , коміри , помпони і т. д.). У Європі кожен рік вбивають понад двадцять мільйонів хутрових звірів.

Умови життя на звірофермах
Тварин утримують у тісних дротяних клітках, де вони не можуть вести себе відповідно інстинктам , наприклад, повзати, плавати або рити нори. У клітці на одного звіра припадає менше одного квадратного метра площі; у тварин зовсім немає місця для природних рухів (на волі ж вони можуть долати відстані до декількох кілометрів на день). Постійний стрес і тіснота породжують апатію, страждання і неприродну поведінку, в результаті чого тварини гризуть себе або сусідів по клітці, здійснюють стереотипні рухи. Хутрових звірів забивають у віці 6-8 місяців за допомогою електричного струму або газу.

Курс на заборону
На щастя, у багатьох країнах вже зрозуміли, що в сучасному суспільстві більше немає місця даному жорстокому бізнесу та затвердили це законодавчо, заборонивши вирощування хутрових звірів. Австрія, Хорватія, Нідерланди, Словенія і Великобританія повністю заборонили виробництво хутра. У цьому напрямку рухаються і інші країни Європи. На жаль, в Естонії для цього ще нічого не робилося.

Не сприяйте продовженню страждань тварин і допоможіть заборонити звіроферми!

 

Більше про жорстокий звіробізнес в Естоніїї тут:

https://vk.com/wall14599840_7595